czwartek, 3 sierpnia 2017

COACHELLA FESTIVAL VS OPEN'ER FESTIVAL - streetstyleCoachella Festival jest to zdecydowanie najpopularniejszy festiwal w Stanach Zjednoczonych. Pełna nazwa wydarzenia brzmi Coachella Valley Music and Arts Festival, a odbywa się w Empire Polo Club w Indio w Kalifornii. Pierwsza edycja miała miejsce w 1999 roku i trwała dwa dni. Od tego czasu dwudniowy festiwal odbywa się regularnie (oprócz 2000 roku) co roku w dwa kolejne weekendy kwietnia, a każdy weekend ma taki sam line-up. Podczas Coachelli możemy posłuchać na żywo koncertów popularnych wokalistów, kapel oraz DJ'ów. Jest też tam miejsce dla artystów, którzy prezentują swoje rzeźby oraz niesamowite instalacje architektoniczne.
Na terenie festiwalu możemy spotkać samą śmietankę towarzyską aktorów, modelek czy celebrytów. Jest to idealne miejsce by zaprezentować swoje niesamowite stylizacje i poznać wielu ciekawych ludzi. Jeśli jedziesz z daleka możesz wykupić pole namiotowe i parking.
Wiele osób pewnie zastanawia się ile kosztuje taka przyjemność, otóż najtańsze wejście na jeden z weekendów można kupić już od 1600 zł, a vip'a od 3600zł. 

VS
Opener Festival organizowany jest na terenie Polski od 2002 roku. Pierwsza edycja miała miejsce w Warszawie, później organizatorzy przenieśli wydarzenie do Gdyni na Skwer Kościuszki. Dzięki dużemu zainteresowaniu wydarzeniem organizatorzy w 2006 roku wybrali nową i ostateczną lokalizację - Lotnisko Babie Doły Kosakowo w Gdyni. Na terenie eventu znajdują się 3 główne sceny, na których występują znani wokaliści oraz twórcy muzyki elektronicznej. Od 2012 roku Open'er powiększył się o strefę Art & Music, gdzie organizowane są wystawy, różne ekranizacje, występy artystyczne. Co roku festiwal odbywa się w na początku lipca i trwa cztery dni. Na tegorocznej edycji pojawiło się, aż 120 tys. ludzi.
Ceny bitów na Open'er Festival różnią się w zależności od tego na ile dni chcesz jechać. Występują karnety jednodniowe, weekendowe, oraz 4-dniowe. Dodatkowo można wykupić pole namiotowe, którego klimat jest nie do opisania


Oba powyższe wydarzenia są miejscem gdzie pomysły na kolorowe outfity nie znają granic - koronki, falbany, cekiny i różowe włosy. Wiele stylizacji mnie zainspirowało i chciałabym się z wam nimi podzielić.
Co myślicie o obu tych festiwalach?Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum bloga

Instagram